Nocowanie w szkole na bis!

Majowe nocowanie w szkole klas czwartych okazało się strzałem w dziesiątkę. Szkoła po godzinach i to, co można w niej wtedy robić… Takie wydarzenie nie mogło mieć jednorazowego charakteru! Dlatego teraz obecne piąte klasy po raz kolejny miały okazję zawładnąć szkołą po ostatnim piątkowym dzwonku lekcyjnym. Noc z 28 na 29 września 2018r klasy V a, c oraz d pod opieką swoich wychowawczyń, pań Aleksandry Matysiak, Katarzyny Adamczuk i Anny Rut spędziły w klasach szkolnych. Ale zanim rozłożono śpiworki i ustały ostatnie rozmowy (nad ranem:)), dzieciaki wyszalały się podczas kolejnej gry terenowej po szkole: sportowo, zdrowo i wesoło spędziły czas na sali gimnastycznej grając w różne gry zespołowe oraz poćwiczyły umysły podczas interaktywnych zabaw z językiem angielskim. Wieczór zakończyła pyszna pizza na kolację oraz dobry film (a nawet dwa!) do poduszki.

Rano, trochę zaspani, ale w świetnych nastrojach pożegnaliśmy szkołę. Taką integrację klasową bardzo lubimy!

Tekst: Aleksandra Matysiak
Zdjęcia: Katarzyna Adamczuk, Aleksandra Matysiak