Wizyta w przedszkolu

Dnia 06.11.2018r. uczniowie klasy IC wraz z wychowawczynią – p. Małgorzatą Czajkowską gościli w Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Zamościu. Dzieci uczestniczyły w prezentacji wierszy i pieśni o tematyce patriotycznej pt. „Święto Polski, Dzień Niepodległości” w wykonaniu przedszkolaków z koła recytatorskiego „Zabawy z poezją”. Po występie wszyscy odśpiewaliśmy hymn Polski oraz zostało wykonane wspólne zdjęcie. Wszystkim bardzo podobał się występ przedszkolaków. Uczniowie nagrodzili swoich młodszych kolegów i koleżanki gromkimi brawami. Na zakończenie zostaliśmy poczęstowani słodyczami. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pierwszoklasiści zaprosili przedszkolaków do odwiedzenia naszej szkoły.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Czajkowska