Turniej szachowy „I Biłgoraj OPEN”
Biłgoraj, 12-13 stycznia 2019 roku

W dniach 12-13 stycznia w Biłgoraju odbył się Turniej szachowy „I Biłgoraj OPEN”. W zawodach wzięło udział 15 uczniów SP6 Zamość: Marek Adamowicz (4a), Bolesław Bondyra (4a), Aleksandra Cichosz (4a), Igor Cichosz (4a), Filip Dec (4a), Dawid Parkitny (4a), Michał Szajewski (4a), Łucja Tarnowska (4a), Szymon Skorupski (4e), Maja Ciemięga (5a), Hanna Kawalec (5a), Paula Martyna (5a), Borys Artymiak (7a), Michał Sałapat (7a) oraz Wiktor Kiełbiński (7b).

Turniej miał charakter klasyfikacyjny. Wystartowało w nim 80 uczestników w trzech zawodach: turnieju OPEN A (od II kategorii szachowej), OPEN B (IV i III kategoria szachowa) oraz OPEN C (do V kategorii szachowej). Niestety nikt z naszych zawodników nie podniósł swojej kategorii szachowej. Najlepiej spisał się Wiktor Kiełbiński, który zajął w turnieju B - II miejsce, natomiast V miejsce wywalczył Borys Artymiak.

Wyniki naszych uczniów:
Wiktor Kiełbiński- II miejsce - turniej OPEN B