XXIV Ogólnopolski Memoriał Aleksandra Bełżka

Biłgoraj 07-10-2018
I miejsce - Borys Artymiak
II miejsce - Wiktor Kiełbiński

7 października w Biłgoraju nasi uczniowie wzięli udział w XXIV Ogólnopolskim Memoriale Aleksandra Bełżka o Puchar Burmistrza Biłgoraja. W turnieju wystartowało 36 zawodników, m. in. Borys Artymiak (7a), Wiktor Kiełbiński (7b), Szymon Skorupski (4e) oraz Dominik Pańko (UKS Lider przy SP6 Zamość).

Najlepiej spisał się Borys Artymiak, który zdobył I miejsce w kategorii juniorów do lat 14. Bardzo dobrze także wystartował Wiktor Kiełbiński zdobywając II miejsce w tej kategorii.

Wyniki:
Borys Artymiak - I miejsce w kategorii juniorów do 14 lat (5.0 pkt.)
Wiktor Kiełbiński - II miejsce w kategorii juniorów do 14 lat (5.0 pkt.)
Szymon Skorupski - IV miejsce w kategorii młodzików do 10 lat (4.0 pkt.)
Dominik Pańko - V miejsce w kategorii juniorów do 18 lat (4.0 pkt.)

Turniej w Biłgoraju był bardzo dobrze obsadzony. Wystartowało wielu zawodników dużo starszych od naszych uczniów i z większymi kategoriami szachowymi. W związku z tym wszystkich zawodnikom należą się szczególne podziękowania i gratulacje za start w zawodach i osiągnięte wyniki!

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko