SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
W ,,CZWARTKACH LEKKOATLETYCZNYCH”

W poniedziałek , 30 września 2019 r. na miejskim stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyła się kolejna edycja zawodów lekkoatletycznych będących Mistrzostwami Szkół Podstawowych Miasta Zamościa i Powiatu Zamojskiego organizowanych przez Ludowe Zespoły Sportowe.

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie :
Oskar Madej i Michał Magryta ( kl.VI a); Maja Petryk ( kl.VI c ); Dawid Czapka ( kl.VI d); Ines Fabian, Anna Reszczyńska, Katarzyna Kościk, Amelia Lipska i Hubert Sidor ( kl.VII b), Karina Wiater i Wiktoria Goluch ( kl.VII a). Opiekunem drużyny był Artur Waśko.

Pomimo dużej liczby uczestników zawodów i wysokiego poziomu sportowego uczniowie ,,Szóstki” bardzo dobrze zaprezentowali się i uzyskali znaczące sukcesy sportowe:
Czapka Dawid – 3 krotnie zajął I miejsce w swej kategorii wiekowej, będąc najlepszym w biegu na dystansie 60 m, skoku w dal i skoku wzwyż.
Michał Magryta – zajął I miejsce w biegu na dystansie 300 m w swej kategorii wiekowej,
Oskar Madej - zajął I miejsce w skoku w wzwyż w swej kategorii wiekowej,
Hubert Sidor - zajął II miejsce w biegu na dystansie 600 w swej kategorii wiekowej.

Osiągnięcia sportowe naszych uczniów są również dowodem na siłę charakteru, determinację i wytrwałość. Niezależnie od wybranych w przyszłości planów, takie podejście do obowiązków na pewno zawsze przyniesie im sukcesy również w życiu osobistym. Serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.

Tekst i zdjęcia: Artur Waśko