Dzień kobiet na sportowo

Jak wszyscy wiemy aktywność fizyczna jest niezbędna do utrzymywania zdrowia oraz dobrego samopoczucia, dlatego też uczniowie klasy 6d postanowili świętować dzień kobiet na sportowo. Po raz drugi dzieci miały okazję spędzić aktywnie czas w klubie Fitness Plaitnium, gdzie pod okiem p. Małgorzaty zapoznali się z siłownią, dokonali pomiarów własnego ciała oraz usłyszeli kilka ciekawostek na temat zdrowego stylu życia. Głównym punktem wizyty były zajęcia ruchowe z elementami karate. Uczniowie mogli także podszlifować formę na bieżniach, rowerkach czy orbitrekach.

Klub opuściliśmy zmęczeni, ale w pełni zadowoleni i uśmiechnięci. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia nasza wizyta w Fitness Platinium. Dziękujemy instruktorom i pracownikom za pomoc, opiekę oraz dawkę wiedzy i ruchu.

Tekst i zdjęcia: Anna Rut