Uroczystość wręczenia
Złotych Medali za Długoletnią Służbę

W dniu 10 stycznia 2020 r. w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie Złotych Medali za Długoletnią Służbę. W uroczystości udział wzięli Pan Lech Sprawka Wojewoda Lubelski, Pani Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty oraz zaproszeni goście, stypendyści, dyrektorzy i opiekunowie. Wśród szerokiego grona nauczycieli i pracowników szkół województwa lubelskiego Złotym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczona została pani Elżbieta Zakrzewska – wieloletni nauczyciel SP Nr6 oraz pracownik administracji naszej szkoły Pani Wiesława Górny. Podczas uroczystości odbyło się również wręczenie stypendystom dyplomów Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w nauce, wśród których dyplom otrzymał były wychowanek pani Elżbiety Zakrzewskiej, uczeń SP Nr6 – Filip Thymoty Hart. Wojewoda Lubelski oraz Lubelski Kurator Oświaty skierowali do dyrektorów, nauczycieli, młodzieży gratulacje i życzenia.

Uroczystość uświetnił występ uczniów z I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Lubelskim, którzy we wzruszającym widowisku słowno-muzycznym, obok muzyki klasycznej oraz wierszy wielkich mistrzów, zaprezentowali współczesne piosenki oraz teksty własne.