Świąteczne warsztaty z rodzicami w kl. II c

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia zagościł już w klasie II c. W środę 18.12. 2019 r. zorganizowane zostały warsztaty artystyczne dla rodziców i ich dzieci. Celem tych warsztatów było pobudzenie wyobraźni i inwencji twórczej w czasie dekorowania pierników, wzmocnienie więzi rodzinnych, budzenie aktywności rodziców oraz integracja grupy podczas wspólnych zajęć artystycznych. W wesołej, ciepłej i rodzinnej atmosferze wykonywaliśmy różne ozdoby świąteczne: bombki, choinki, gwiazdki, aniołki, stroiki, a także pierniczki, które wcześniej zostały upieczone przez rodziców. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem i zaangażowaniem, tworząc prawdziwe cudeńka. Do wspólnej pracy włączyli się również dyrektorzy naszej szkoły. Dyrektor Sebastian Plewa oraz v-ce dyrektor Grzegorz Pańko, którzy również dekorowali ciasteczka i ozdabiali bombki. Podczas wspólnej pracy było wiele radości i uśmiechu. Powstały prawdziwe dzieła „piernikowe”. Wykonane pierniki zostaną przekazane jako upominki dla odwiedzających nas wkrótce przedszkolaków. Składam serdeczne podziękowania, Rodzicom za zakupienie potrzebnych produktów, za upieczenie pierników oraz za aktywny i twórczy udział w warsztatach.

Tekst: Małgorzata Czajkowska
Zdjęcia: Katarzyna Berdak