Amatorska Liga Szachowa w Lublinie - V turniej
I miejsce Wiktora Kiełbińskiego w turnieju Młodych Talentów

7 grudnia odbył się V (finałowy) turniej Amatorskiej Ligi Szachowej w Lublinie. W zawodach uczestniczył Wiktor Kiełbiński (8b), Szymon Skorupski (5e) oraz Dominik Pańko reprezentujący UKS Lider Zamość. Dominik grał w turnieju OPEN, natomiast Wiktor oraz Szymon w turnieju Młodych Talentów.

Jak zwykle można było liczyć na bardzo dobre zawody w wykonaniu Wiktora. Wiktor Kiełbiński w V turnieju wywalczył I miejsce, natomiast Szymon Skorupski wywalczył VI miejsce. Dominik Pańko openie wywalczył wysokie VIII miejsce i zdobył sporo punktów do klasyfikacji rankingowej FIDE.

Był to już ostatni turniej cyklu. Podsumowanie Amatorskiej Ligi Szachowej w Lublinie odbędzie się 18 grudnia. Zwycięzcą cyklu turnieju Młodych Talentów bezapelacyjnie został - Wiktor Kiełbiński wygrywając cztery z pięciu turniejów!