Amatorska Liga Szachowa w Lublinie - turniej II

W sobotę 8 lutego w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie odbył się II turniej Amatorskiej Ligi Szachowej w Lublinie edycji 2020. W zawodach uczestniczył Wiktor Kiełbiński (8b), Szymon Skorupski (5e) oraz Dominik Pańko reprezentujący UKS Lider Zamość. Dominik z Wiktorem grali w turnieju OPEN, natomiast Szymon w turnieju Młodych Talentów.

W turnieju wystartowało 35 zawodników w kategorii Młodych Talentów oraz 18 w kategorii OPEN. W klasyfikacji końcowej II turnieju Wiktor Kiełbiński zajął VII miejsce, a Dominik Pańko wywalczył X miejsce. W tej edycji Amatorskiej Ligi Szachowej prowadzona jest w turnieju OPEN klasyfikacja juniorów. W klasyfikacji juniorów Wiktor zajął I miejsce, natomiast Dominik był na miejscu II. W turnieju Młodych Talentów Szymon zajął IX miejsce.