Amatorska Liga Szachowa w Lublinie - turniej III

W sobotę 29 lutego w "Pracowni Miniatura" w Lublinie odbył się III turniej Amatorskiej Ligi Szachowej w Lublinie edycji 2020. W zawodach uczestniczył Wiktor Kiełbiński (8b), Dominik Pańko oraz Bartosz Ożóg reprezentujący UKS Lider Zamość. Dominik z Wiktorem grali w turnieju OPEN, natomiast Bartek w turnieju Młodych Talentów.

W turnieju wystartowało 32 zawodników w kategorii Młodych Talentów oraz 14 w kategorii OPEN. W klasyfikacji końcowej III turnieju OPEN Dominik Pańko zajął VI miejsce, a Wiktor Kiełbiński wywalczył VII miejsce. W klasyfikacji juniorów Dominik zajął II miejsce, natomiast Wiktor był na miejscu III. W turnieju Młodych Talentów Bartek Ożóg zajął I miejsce.

W klasyfikacji generalnej po trzech edycjach w turnieju Młodych Talentów Bartek zajmuje I miejsce z 20,0 punktami, natomiast w turnieju OPEN Wiktor razem z Dominikiem zajmują miejsce IV mając po 15,0 punktów.