Amatorska Liga Szachowa w Lublinie - turniej IV

W niedzielę 7 czerwca po raz pierwszy po długiej przerwie w Lublinie odbył się IV turniej Amatorskiej Ligi Szachowej edycji 2020. W zawodach uczestniczył Wiktor Kiełbiński, Dominik Pańko, Szymon Skorupski oraz Bartosz Ożóg reprezentujący UKS Lider Zamość. Dominik z Wiktorem grali w turnieju OPEN, natomiast Bartek w turnieju Młodych Talentów.

W turnieju wystartowało 18 zawodników w kategorii Młodych Talentów oraz w kategorii OPEN. W klasyfikacji końcowej IV turnieju OPEN Dominik Pańko zajął bardzo wysokie V miejsce, a Wiktor Kiełbiński wywalczył VII miejsce. W klasyfikacji juniorów Dominik zajął I miejsce, natomiast Wiktor był na miejscu II. W turnieju Młodych Talentów Bartek Ożóg zajął I miejsce natomiast Szymon Skorupski III miejsce.