Amatorska Liga Szachowa w Lublinie - turniej V

W niedzielę 21 czerwca odbył się finałowy V turniej Amatorskiej Ligi Szachowej edycji 2020. W zawodach uczestniczyli zawodnicy UKS Lider Zamość: Wiktor Kiełbiński, Dominik Pańko, Szymon Skorupski oraz Bartosz Ożóg. W turnieju OPEN wystartowało 19 zawodników, natomiast w turnieju Młodych Talentów 8 szachistów.

W klasyfikacji końcowej finałowego turnieju OPEN Dominik Pańko zajął VI miejsce, a Wiktor Kiełbiński wywalczył VIII miejsce. W klasyfikacji juniorów Dominik zajął II miejsce, natomiast Wiktor był na miejscu III. W turnieju Młodych Talentów Bartek Ożóg zajął I miejsce, a Szymon Skorupski III miejsce.

Szymon Skorupski - IV miejsce

Podsumowanie cyklu Amatorskiej Ligi Szachowe Lublina prawdopodobnie na początku lipca. Także w tym samym czasie będzie podsumowanie Amatorskiej Ligi Szachowej On-Line rozgrywanej od 21 marca do 23 maja. Tutaj także nasi zawodnicy zajęli czołowe miejsca: