28 FINAŁ
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

ZAMOŚĆ 11-01-2020

Kolejny rok zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Realizatorem tegorocznego, jak wcześniej, 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zamościu był Młodzieżowy Dom Kultury, gdzie mieścił się sztab orkiestry.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział między innymi w Charytatywnym Turnieju Szachowym „Serce przy sercu”. Turniej szachowy odbył się w Galerii Twierdza w Zamościu. W Zawodach wystartowało 4 uczniów reprezentujących UKS Lider Zamość:

1. Borys Artymiak (8a)
  2. Michał Sałapat (8a)
  3. Wiktor Kiełbiński (8b)
  4. Dominik Pańko

Mimo charytatywnego charakteru turnieju wszyscy dzielnie walczyli o jak najwyższe lokaty. Bardzo dobrze wypadł Dominik Pańko, który zdobył II miejsce oraz Wiktor Kiełbiński, który wywalczył III miejsce.

Podczas turnieju zebrano ponad 200 zł. Wszystkim serdecznie gratulujemy zaangażowania i zapraszamy za rok!!!

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko