I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!!!

W dniach 25.11.2019 r. – 06.12.2019 r. uczniowie klasy V „d” wraz z wychowawczynią panią Moniką Sawicką oraz panią Eweliną Sienicką, zorganizowali już po raz piąty akcję świąteczną pod nazwą: „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!!!”. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia dzieci z naszej szkoły mogły podzielić się słodyczami z pacjentami Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach, by w ten sposób sprawić im trochę radości. Dzięki dużemu zaangażowaniu w akcję uczniów i rodziców naszej szkoły, zebrano na świetlicy szkolnej wiele słodyczy i pyszności, które jak co roku zostaną przekazane do Hospicjum z pomocą pani Ewy Szczepanik – Barczewskiej, która po raz kolejny jest inicjatorem całej akcji.

Patrząc na zdjęcia widać, jak ogromną radość sprawiło dzieciom obdarowywanie innych. W ten sposób dzieci od najmłodszych lat uczą się, jak pomagać innym oraz jak ważne jest dzielenie się z drugą osobą. Serdecznie dziękujemy wszystkim chętnym osobom, które wzięły udział w naszej akcji.

Tekst i zdjęcia: Ewelina Sienicka