Medal na Pucharze Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym

W dniach 12 i 13 września 2020 r. na hali sportowej GLOBUS w Lublinie odbył się XX Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym. Organizatorzy turnieju (PZKT oraz Lubelski KKT) dołożyli wszelkich starań by w tym trudnym okresie, szalejącej na świecie pandemii, przestrzegać obostrzeń i rygorów nałożonych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Pomimo ograniczonych możliwości treningowych w okresie "lock dawnu" również udany start odnotowali uczniowie SP6 Zamość, a jednocześnie zawodnicy Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu. W mistrzostwach wystartowali: Maksymilian Kraczek (2b),Barbara Kawalec (4a), Michał Kowalski (4a) oraz Malwina Gontarz (6b).

Sukces odniosła zajmując II miejsce i zdobywając srebrny medal, natomiast Malwina Gontarz IV miejsce. Pozostali zawodnicy także pokazali się z bardzo dobrej strony godnie reprezentując Zamość w tak ważnych zawodach.

Wyniki:
Barbara Kawalec (4a) – II miejsce w kata indywidualnym
Malwina Gontarz (6b) – IV miejsce w kata indywidualnym
na dalszych pozycjach uplasowali się: Michał Kowalski (4a) oraz Maksymilian Kraczek (2b).

Gratulujemy wszystkim startującym zawodnikom z naszej szkoły i życzymy sukcesów w przyszłości.

Tekst: Paweł Kowalski, Grzegorz Pańko
Zdjęcia: Paweł Kowlaski