„Razem na Święta”

W dniach od 04. do 18. grudnia 2020 roku uczniowie klasy 6A aktywnie włączyli się do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”. Celem inicjatywy jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę. Okres przedświąteczny, to szczególny czas kiedy wiele osób czeka na pomoc i wsparcie czy zwykłe gesty życzliwości.

Uczniowie kl. 6A: Aleksandra Adamowicz, Marek Adamowicz, Simona Banaszak, Aleksandra Cichosz, Gabriela Kania, Kamil Kiciński, Rafał Trych i Oskar Wirski w ramach akcji, ale równiż z potrzeby serca wykonali kartki z życzeniami świątecznymi, samodzielnie przygotowywali słodkie upominki, ozdoby świąteczne, stroiki dla osób z rodziny, przyjaciół czy sąsiadów.

Tekst:Alicja Tarnowska
Zdjęcia: uczniowie kl.6A