PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO
„ ZAPNIJ PASY’’

W dniu 16.12.2020r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu drogowego w Zamościu odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród konkursu plastycznego „Zapnij Pasy”, którego organizatorem jest WORD w Zamościu, Komenda Miejskiej Policji w Zamościu oraz LHS w Zamościu.

Celem konkursu plastycznego „Zapnij Pasy” jest przygotowanie uczniów do odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze kierującego i pasażera. Konkurs miał na celu zmianę postaw i zachowań, co w konsekwencji przyczyni się do zmniejszenia liczby ofiar śmiertelnych i rannych wśród użytkowników dróg. Konkurs kierowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu zamojskiego, biłgorajskiego i tomaszowskiego.

Nasza szkoła zajęła IV miejsce spośród wszystkich uczestniczących. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i ograniczoną liczbę uczestników szkołę reprezentował Dyrektor Szkoły Sebastian Plewa , natomiast trzy uczennice: Zuzanna Nowak kl. IV a, Maja Czuchaj kl. IV a, Aleksandra Sidor kl. IV c. za czynne uczestnictwo i zaangażowanie otrzymały plecaki a szkoła uzyskała nagrody w postaci przyborów tablicowych oraz kalendarzy. Fundatorem nagród był WORD Zamość.

Zdjęcia : Rzecznik prasowy KMP Zamość Dorota Krukowska – Bubiło
Tekst : Alina Czyżyk, Sebastian Plewa