Samorząd Uczniowski wybrany!

Druga połowa września roku szkolnego 2020/20201 upłynęła w naszej szkole na dokonywaniu wyborów. I to nie byle jakich! Wszystkie klasy starsze – od czwartej do ósmej - miały prawo oraz przywilej wybrać swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego. Do rywalizacji stanęli kandydaci z klas VII i VIII:
Maciej Zams – klasa VII a
Dominika Gałan - klasa VII b
Julia Bubiło - klasa VII d
Reszczyńska Anna – klasa VIII b
Szycko Aleksander – klasa VIII b
Maria Terlecka – klasa VIII c.

Szkoła została przyozdobiona plakatami wyborczymi z obietnicami oraz programem działań kandydatów. Wszyscy wyborcy mieli więc okazję zapoznać się z ich sylwetkami.

18 września 2020 r. nastał dzień wyborów, w których wzięli udział wszyscy chętni i uprawnieni uczniowie. Komisja wyborcza w składzie: Katarzyna Adamczuk i Aleksandra Matysiak - policzyła głosy.

Przewodniczącą szkoły z największą liczbą głosów została Anna Reszczyńska. Jej zastępcą, plasując się na drugim miejscu – Julia Bubiło.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i niecierpliwie czekamy na realizację planów i zamierzeń na rzecz dobra naszych uczniów!

Tekst i zdjęcia: Aleksandra Matysiak, Katarzyna Adamczuk