Wiktoria Sitarz – stypendystka programu
„Lubelskie wspiera uzdolnionych 2020-2021”

W roku szkolnym 2020/2021 Województwo Lubelskie realizuje program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki lub przedsiębiorczości. Celem programu jest finansowe wsparcie młodych, szczególnie uzdolnionych osób, uczących się lub mieszkających w województwie lubelskim, które w bieżącym roku szkolnym 2020/2021 są uczniami VII lub VIII klasy szkoły podstawowej lub liceum ogólnokształcącego.

Uczennica naszej szkoły Wiktoria Sitarz po raz drugi otrzymała zaszczytne miano stypendystki spełniając wymagane kryteria w postępowaniu kwalifikacyjnym.

Wiktorii serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, oraz wytrwałości w rozwijaniu pasji i realizacji założonych celów.

Tekst: Monika Sawicka
Zdjęcia: Wiktoria Sitarz