WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA
DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

W dniach 9-10 grudnia 2020 r. w Hrubieszowie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Unihokeju. Reprezentanci naszej szkoły odnieśli znaczące sukcesy.

Dziewczęta młodsze w składzie: Julia Chwajda, Wanda Chwedyk, Natalia Lipska, Anna Tkaczyk, Paulina Wolańczuk zajęły II miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Filip Biesiekierski, Mikołaj Koper, Marcin Kowalczuk, Alan Michalski, Aleks Popis, Mikołaj Terlecki – III miejsce.

Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewczęta zdobyły III miejsce grając w składzie: Aleksandra Kaliszczuk, Wiktoria Goluch, Klaudia Kapuśniak, Zuzanna Kowalska, Amelia Lipska, Oliwia Pakuła, Anna Reszczyńska, Aleksandra Skóra, Karina Wiater. Chłopcy w tej samej kategorii wiekowej wywalczyli IV miejsce: Filip Chmura, Olaf Lupa, Oskar Madej, Karol Malon, Wojciech Michałuszko, Hubert Sidor, Jan Socha, Miłosz Stadnik, Bernard Waleczko, Błażej Zabłocki.

Tekst i zdjęcia: Dariusz Herbin