SUKCESY KARATEKÓW SP6

Galeria zdjęć: [zobacz zdjęcia]

W dniu 20 maja 2022 r. w Świdniku odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Tradycyjnym zorganizowane przez Lubelski Związek Karate oraz Lubelski Klub Karate Tradycyjnego. Zawody objęte zostały patronatem honorowym Burmistrz Miasta Świdnik oraz Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. O godzinie 12:00 rozpoczęła się rywalizacja najlepszych zawodników z województwa lubelskiego w poszczególnych konkurencjach (Kata , Kumite i Fuku-go) i grupach wiekowych (młodzik, junior młodszy, junior starszy i senior). Zawody te były eliminacjami go Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym, które odbędą się w Lublinie w terminie od 2 do 4 czerwca 2022 r.

Rewelacyjnie zaprezentował się nasz uczeń Michał Kowalski kl. VI A w kategorii młodzik (na co dzień trenujący w Zamojskim Klubie Karate Tradycyjnego „RENESANS”) zdobywając dwa złote medale w konkurencjach:

Kata indywidualne – I miejsce
Kumite indywidualne – I miejsce

Serdeczne gratulacje Michał i powodzenia na Mistrzostwach Polski w Lublinie oraz Pucharze Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym w Kraśniku.

W dniu 21 maja 2022 r. w Lublinie odbyły się XXXI Puchar Małych Mistrzów w Karate Tradycyjnym zorganizowany przez Lubelski Związek Karate oraz Lubelski Klub Karate Tradycyjnego. O godzinie 12:00 rozpoczęła się rywalizacja najlepszych zawodników z województwa lubelskiego w poszczególnych konkurencjach i grupach wiekowych. Zawody te były ostatnim sprawdzianem przed Ogólnopolskim Pucharem Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym, które odbędą się w Kraśniku w terminie od 9 do 11 czerwca 2022 r.

Świetny start odnotował nasz uczeń Maksymilian Kraczek kl. IV B (na co dzień trenujący w Zamojskim Klubie Karate Tradycyjnego „RENESANS”) zdobywając złoty medal w konkurencji:

Kata indywidualne – I miejsce

Serdeczne gratulacje i powodzenia na Ogólnopolskim Pucharze Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym w Kraśniku – Oss!

Tekst i zdjęcia: Paweł Kowalski