GRONO PEDAGOGICZNE
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 6
IM. SZYMONA SZYMONOWICA W ZAMOŚCIU


PRZEDMIOTY:
Dyrekcja szkoły | Edukacja wczesnoszkolna | Język polski | Matematyka | Język angielski
Historia | Przyroda | Zajęcia komputerowe | Zajęcia techniczne | Plastyka | Muzyka | Religia
Wychowanie fizyczne | Świetlica szkolna | Pedagog szkolny | Biblioteka

NAUCZYCIELE:
Adamczuk Katarzyna | ks. Babiak Dariusz | Budzyńska Ewelina | Chudoba Dorota
Czajkowska Małgorzata | Czajkowska Renata | Ciszewska Elżbieta | Czyżyk Alina
Gac Mariola | Gomułka Edyta | Herbin Dariusz | Jarszak Iwona | Klempka Marzena
Koc Sylwia | Kogut Anna | Kołtun Barbara | Kotowska Anna | Kowalczyk Dorota
Latymowicz Beata | Lenart Alina | Libiszewska Joanna | Mazurek Marta | Magdziak Barbara
Matysiak Aleksandra | Nowak Krzysztof | Orszewska Grażyna | Pańczyk Aleksander
Pańko Grzegorz | Plewa Marzena | Pyrczuk Magdalena | Rut Anna | Sadowski Andrzej
Semczuk-Sobka Bożena | Słomianowska Monika | Smól Jerzy | Stefanowska Joanna
Waśko Artur | Wcisło Joanna | ks. Winogrodzki Tomasz | Wojciechowska Agnieszka
Wysocka Agnieszka | Zakrzewska Elżbieta | Zawiślak Artur | Zwolan Dorota




DYREKTOR SZKOŁY:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Plan zajęć:
e-mail:
WAŚKO ARTUR
wychowanie fizyczne
tygodniowy rozkład zajęć
awasko@sp6zamosc.nazwa.pl
artur.wasko@wp.pl

WICEDYREKTOR SZKOŁY:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Plan zajęć:
e-mail:
SŁOMIANOWSKA MONIKA
język polski, wych. świetlicy
tygodniowy rozkład zajęć
mslomianowska@sp6zamosc.nazwa.pl

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
BUDZYŃSKA EWELINA
ed. wczesnoszkolna, wych. świetlicy
klasa 2d
tygodniowy rozkład zajęć
ebudzynska@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
CISZEWSKA ELŻBIETA
ed. wczesnoszkolna
klasa 3d
tygodniowy rozkład zajęć
eciszewska@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
CZAJKOWSKA MAŁGORZATA
ed. wczesnoszkolna
klasa 2c
tygodniowy rozkład zajęć
mczajkowska@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
CZAJKOWSKA RENATA
ed. wczesnoszkolna
klasa 1a
tygodniowy rozkład zajęć
rczajkowska@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
KOGUT ANNA
ed. wczesnoszkolna
klasa 3a
tygodniowy rozkład zajęć
akogut@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
KOTOWSKA ANNA
ed. wczesnoszkolna

tygodniowy rozkład zajęć
akotowska@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
KOŁTUN BARBARA
ed. wczesnoszkolna
klasa 2e
tygodniowy rozkład zajęć
bkoltun@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
LIBISZEWSKA JOANNA
ed. wczesnoszkolna
klasa 3b
tygodniowy rozkład zajęć
jlibiszewska@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
PLEWA MARZENA
ed. wczesnoszkolna, wych. świetlicy
klasa 2b
tygodniowy rozkład zajęć
mplewa@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
WCISŁO JOANNA
ed. wczesnoszkolna
klasa 3c
tygodniowy rozkład zajęć
jwcislo@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA
ed. wczesnoszkolna
klasa 1b
tygodniowy rozkład zajęć
awojciechowska@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
ZAKRZEWSKA ELŻBIETA
ed. wczesnoszkolna
klasa 2a
tygodniowy rozkład zajęć
ezakrzewska@sp6zamosc.nazwa.pl

JĘZYK POLSKI:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
GOMUŁKA EDYTA
język polski
klasa 5b
tygodniowy rozkład zajęć
egomulka@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
LENART ALINA
język polski
klasa 5c
tygodniowy rozkład zajęć
alenart@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
SŁOMIANOWSKA MONIKA
język polski, wych. świetlicy
 
tygodniowy rozkład zajęć
mslomianowska@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
STEFANOWSKA JOANNA
język polski, wych. świetlicy
klasa 6a
tygodniowy rozkład zajęć
jstefanowska@sp6zamosc.nazwa.pl

MATEMATYKA:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
GAC MARIOLA
matematyka
klasa 6b
tygodniowy rozkład zajęć
mgac@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
MAZUREK MARTA
matematyka
klasa 5a
tygodniowy rozkład zajęć
mmazurek@sp6zamosc.nazwa.pl

JĘZYK ANGIELSKI:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
ADAMCZUK KATARZYNA
język angielski
 
tygodniowy rozkład zajęć
kadamczuk@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
JARSZAK IWONA
język angielski
 
tygodniowy rozkład zajęć
ijarszak@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
LATYMOWICZ BEATA
język angielski, biblioteka
klasa 6c
tygodniowy rozkład zajęć
blatymowicz@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
SMÓL JERZY
język angielski
 
tygodniowy rozkład zajęć
jsmol@sp6zamosc.nazwa.pl

HISTORIA:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
KOWALCZYK DOROTA
historia, wych. świetlicy
klasa 4a
tygodniowy rozkład zajęć
dkowalczyk@sp6zamosc.nazwa.pl

PRZYRODA:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
CHUDOBA DOROTA
przyroda
klasa 4c
tygodniowy rozkład zajęć
dchudoba@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
ORSZEWSKA GRAŻYNA
przyroda, religia
 
tygodniowy rozkład zajęć
gorszewska@sp6zamosc.nazwa.pl

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
PAŃCZYK ALEKSANDER
zaj. komputerowe, zaj. techniczne
 
tygodniowy rozkład zajęć
apanczyk@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
PAŃKO GRZEGORZ
zaj. komputerowe
 
tygodniowy rozkład zajęć
gpanko@sp6zamosc.nazwa.pl

ZAJĘCIA TECHNICZNE:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
PAŃCZYK ALEKSANDER
zaj. komputerowe, zaj. techniczne
 
tygodniowy rozkład zajęć
apanczyk@sp6zamosc.nazwa.pl

PLASTYKA:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
CZYŻYK ALINA
plastyka, wych. świetlicy
klasa 4b
tygodniowy rozkład zajęć
aczyzyk@sp6zamosc.nazwa.pl

MUZYKA:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
NOWAK KRZYSZTOF
muzyka, biblioteka
 
tygodniowy rozkład zajęć
knowak@sp6zamosc.nazwa.pl

RELIGIA:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
ks. BABIAK DARIUSZ
religia
 
tygodniowy rozkład zajęć
dbabiak@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
ORSZEWSKA GRAŻYNA
przyroda, religia
 
tygodniowy rozkład zajęć
gorszewska@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
ks. WINOGRODZKI TOMASZ
religia
 
tygodniowy rozkład zajęć


WYCHOWANIE FIZYCZNE:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
HERBIN DARIUSZ
wychowanie fizyczne
 
tygodniowy rozkład zajęć
dherbin@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
RUT ANNA
wychowanie fizyczne
 
tygodniowy rozkład zajęć
arut@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
SADOWSKI ANDRZEJ
wychowanie fizyczne
 
tygodniowy rozkład zajęć
asadowski@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
SEMCZUK-SOBKA BOŻENA
wychowanie fizyczne
 
tygodniowy rozkład zajęć
bsemczuk@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
WAŚKO ARTUR
wychowanie fizyczne
 
tygodniowy rozkład zajęć
awasko@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
ZAWIŚLAK ARTUR
wychowanie fizyczne
 
tygodniowy rozkład zajęć
azawislak@sp6zamosc.nazwa.pl

ŚWIETLICA SZKOLNA:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
KOC SYLWIA
wych. świetlicy
 
tygodniowy rozkład zajęć
skoc@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
MATYSIAK ALEKSANDRA
wych. świetlicy
 
tygodniowy rozkład zajęć
amatysiak@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
PYRCZUK MAGDALENA
wych. świetlicy
 
tygodniowy rozkład zajęć
mpyrczuk@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
WYSOCKA AGNIESZKA
wych. świetlicy
 
tygodniowy rozkład zajęć


PEDAGOG SZKOLNY:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
KLEMPKA MARZENA
pedagog szkolny
 
tygodniowy rozkład zajęć
mklempka@sp6zamosc.nazwa.pl

BIBLIOTEKA SZKOLNA:

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
LATYMOWICZ BEATA
język angielski, biblioteka
klasa 5c
tygodniowy rozkład zajęć
blatymowicz@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
MAGDZIAK BARBARA
biblioteka szkolna
 
tygodniowy rozkład zajęć
bmagdziak@sp6zamosc.nazwa.pl

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
DOROTA ZWOLAN
biblioteka szkolna
 
tygodniowy rozkład zajęć
 

Nazwisko i imię:
Przedmiot:
Wychowawstwo:
Plan zajęć:
e-mail:
NOWAK KRZYSZTOF
muzyka, biblioteka
 
tygodniowy rozkład zajęć
knowak@sp6zamosc.nazwa.pl