”MIKOŁAJ NA SZÓSTKĘ”

3-4 GRUDNIA 2008

W dniach 3-4 grudnia 2008 roku Klub Szachowy „Twierdza Zamość” oraz Uczniowski Klub Sportowy „Lider” wraz z dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu zorganizował imprezę sportową. Przedsięwzięcie było kontynuacją rozpoczętej rok wcześniej cyklicznej imprezy sportowo-rekreacyjnej pod nazwą „Mikołaj na szóstkę”. W tym roku głównymi turniejami, oprócz zabawy sportowo-rekreacyjnej, były turnieje szachowe:

1. II Mikołajkowy Turniej Szachowy Klas I-III
  2. II Mikołajkowy Turniej Szachowy Open

W turniejach wystartowało 68 uczestników z trzech zamojskich szkół podstawowych. Dzieci walczyły o puchary i medale. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz mikołajkowe prezenty.

Głównym fundatorem nagród oraz sponsorem imprezy był Urząd Miasta Zamość, któremu należą się szczególne podziękowania. Pieniądze pozyskane zostały z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Wyniki oraz galerie zdjęć:

II Mikołajkowy Turniej Szachowy Klas I-III
II Mikołajkowy Turniej Szachowy Open