ZABAWA CHOINKOWA
KLAS I -III

Galeria zdjęć: GALERIA

8 lutego 2010r. w poniedziałek w godzinach od 15.30 do 18.00 odbyła się zabawa choinkowa dla naszych najmłodszych uczniów z klas edukacji wczesnoszkolnej. Do tańca w sali gimnastycznej zachęcały najnowsze muzyczne przeboje, dzięki którym dzieci doskonale bawiły się na parkiecie.

Nasi uczniowie przebrali się w stroje księżniczek, supermanów i wiele innych fantastycznych postaci
z bajek. Niektórych przebierańców nie rozpoznali nawet najbliżsi koledzy z klasy. W kolorowych światłach reflektorów i przy skocznej muzyce wszyscy bawili się doskonale.

Dla uprzyjemnienia balu, rodzice w poszczególnych klasach przygotowali swoim pociechom słodki poczęstunek. Uśmiech i zadowolenie na buziach dzieci świadczył o tym, że mile spędziły w szkole
to poniedziałkowe popołudnie.

Tekst: Małgorzata Czajkowska