CHOINKA OSIEDLOWA W NASZEJ SZKOLE

Galeria zdjęć: GALERIA

09.02.2010 roku w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu, w godzinach od 15.30 do 18.00 odbyła się ,,Osiedlowa Zabawa Karnawałowa”.

Organizatorem imprezy była dyrekcja i nauczyciele SP 6 Zamość. Do organizacji włączyli się sponsorzy: Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie i osoby prywatne, głównie rodzice z naszej szkoły. .

Do wspólnej zabawy zachęcała maluchów, jak i starszych uczniów wesoła muzyka. Najmłodsi uczestnicy , mimo iż mieli niewiele ponad dwa latka, w tańcu dorównywali starszym koleżankom i kolegom

Wszystkich do tańca porywały najnowsze muzyczne przeboje, a przerywały je jedynie konkursy, które dostarczały wiele emocji i motywacji do zaciętej rywalizacji. Zwycięzcy otrzymywali pamiątkowe nagrody. Rozdano również nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników zabawy karnawałowej. W przerwie uczestnicy zabawy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Dzisiejsza zabawa przyczyniła się w znacznym stopniu do promocji szkoły na naszym środowisku lokalnym.

Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci bawiły się znakomicie i chętnie odwiedzą naszą szkołę za rok.

Tekst: Marzena Klempka
Zdjęcia: Artur Waśko