I Festiwal Piłki Nożnej Dzieci Rocznika 2000

10 listopada 2009 – OSiR Zamość

Galeria zdjęć: GALERIA

Dnia 10.11.2009 r. odbył się halowy turniej „I Festiwal Piłki Nożnej Dzieci Rocznika 2000”. Organizatorem festiwalu był Klub Sportowy „Hetmanek” Zamość przy współudziale OSiR Zamość.
W turnieju udział wzięły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu, Szkoła Podstawowa Nr 10 w Zamościu, Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu, Podstawowa Szkoła Katolicka im. Ojca Pio w Zamościu. Rozgrywki były prowadzone systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła zdobyła II miejsce wygrywając cztery mecze i przegrywając tylko ze zwycięzcami całej rywalizacji.

Wyniki rozgrywek:

Miejsce Zespół Mecze Punkty Bramki
1 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu 5 15 30:2
2 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu 5 12 8:6
3 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu 5 9 7:8
4 Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu 5 6 5:8
5 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Zamościu 5 3 2:11
6 Podstawowa Szkoła Katolicka w Zamościu 5 05 1:18

Drużyna SP6 w całym turnieju zdobyła 8 bramek w tym: 6 goli zdobył Marcin Pudło (3c),
a 2 bramki Kacper Pańko (3c). Drużyny w nagrodę dostały pamiątkowe dyplomy ze zdjęciem drużyny, zwycięzcy puchar, najlepszy bramkarz turnieju dyplom i rękawice piłkarskie, najlepsi zawodnicy w każdej drużynie pamiątkowe dyplomy oraz najlepszy żongler w konkursie żonglerki – dyplom i piłkę.
Opiekunem był pan Dariusz Herbin.

Tekst: Grzegorz Pańko
Zdjęcia: Grzegorz Pańko