MOKOTOWSKIE SPOTKANIA Z JAPONIĄ
TURNIEJ KARATE TRADYCYJNEGO

17 PAŹDZIERNIKA 2009 – WARSZAWA

Galeria zdjęć: GALERIA

W dniu 17 października 2009 r. podczas „Mokotowskich spotkań z Japonią” odbył się Turniej w Karate Tradycyjnym. Do Warszawy pojechała 12-sto osobowa ekipa z Zamościa reprezentująca Zamojski Klub Karate Tradycyjnego. Wśród uczestników byli uczniowie naszej szkoły: Maja Smoląg, Kacper Pańko oraz Tomek Kordyaczny. Zawody były kolejnym etapem przygotowań zamojskich zawodników do najważniejszej imprezy w roku dla małych karateków, czyli listopadowego Pucharu Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Rywalizacja na turnieju była bardzo zacięta. W efekcie zamojscy karatecy wrócili
z Warszawy z tarczą. Walczyli w aż czterech finałach zdobywając dwa I miejsca w kata indywidualnym, jedno III w kata drużynowym oraz jedno IV w kategorii en-bu.

Z uczniów naszej szkoły najlepiej zaprezentował się Kacper Pańko, który zdobył
III miejsce w kata drużynowym oraz IV miejsce w konkurencji en-bu, czyli pokazie walki dwóch zawodników, indywidualnie osiągnął ćwierćfinał. W kata indywidualnym podobnie zaprezentowała się Maja Smoląg odpadając z dalszej rywalizacji w ćwierćfinale.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy uczestnictwa z zawodach, uczniom naszej szkoły dziękujemy za godne reprezentowanie naszego miasta i szkoły na zawodach rangi ogólnopolskiej
i liczymy na sukcesy w następnych turniejach.

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko

Galeria zdjęć: GALERIA