I Klubowy Mikołajkowy Turniej w Karate
ZAMOŚĆ 18-12-2009

Galeria zdjęć: GALERIA

W piątek 18 grudnia 2009 roku w hali OSiR w Zamościu odbył się I Klubowy Mikołajkowy Turniej w Karate. W zawodach uczestniczyli zawodnicy Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego,
w tym uczniowie naszej szkoły. Turniej zgromadził około stu zawodników. Bardzo duża grupa to uczniowie naszej szkoły. W cały turnieju nasze dzieci spisały się bardzo dobrze i w swoich kategoriach wiekowych zajmowali miejsca na podium:

• Maja SmolągI miejsce
  • Michał KordyacznyI miejsce
  • Kacper PańkoI miejsce
  • Klaudia ArtyśI miejsce
  • Edyta ArtyśI miejsce
  • Magda ZabłockaI miejsce
  • Marta CzapkaII miejsce
  • Patryk SiewieńIII miejsce .

Jak widać nasi uczniowie zaprezentowali się wyśmienicie i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Wszyscy uczestnicy obdarowani zostali paczkami od św. Mikołaja, a medaliści pamiątkowymi dyplomami i medalami. Wszystkim gratulujemy udziału w turnieju, a zwycięzcom miejsca na podium.

Po zawodach odbyło się podsumowanie roku i wigilia klubowa. Najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki za wysokie wyniki oraz godne reprezentowanie klubu, Zamościa i Polski na zawodach sportowych. Wśród nagrodzonych był uczeń naszej szkoły Kacper Pańko. Serdecznie gratulujemy
i patrząc na wyniki zawodów klubowych wierzymy, że więcej naszych uczniów będzie stawało na podium w ważnych zawodach sportowych.

Galeria zdjęć: GALERIA

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko