IGRZYSKA MIEJSKIE W MINI KOSZYKÓWCE

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Galeria zdjęć: GALERIA

Dnia 17.03.2010 odbyły się Miejskie Igrzyska Szkolnego Związku Sportowego w mini koszykówce chłopców. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu zajęli III miejsce, grając w składzie: Myszka Norbert, Tokarski Sebastian, Koszuta Mateusz, Magdalan Bartłomiej, Konig Karol, Pyś Damian, Barda Bartosz, Polakowski Leszek, Banach Bartosz, Bzówka Bartłomiej, Zawrotniak Paweł, Klimkiewicz Karol, Borys Jakub, Bartoń Krystian.
Nasi uczniowie zaprezentowali ładną, techniczną koszykówkę.

Tydzień później tj. 24.03.2010 w mini koszykówce dziewcząt uczennice naszej szkoły zajęły również III miejsce, a grały w składzie: Aleksandra Kozłowska, Agnieszka Kowalczyk, Daria Serafin, Pamela Szczech, Patrycja Wszoła, Justyna Oziemczuk, Karolina Bajak, Katarzyna Szafran, Wiktoria Malinowska, Iwona Franc, Milena Otłowska, Aleksandra Milik, Marta Choma, Karolina Antoszek. Najlepszą zawodniczką turnieju wybrana została Patrycja Wszoła.

Tekst i zdjęcia: Dariusz Herbin

Galeria zdjęć: GALERIA