Z kopyta kulig rwie! Hej, kulig rwie...!!!

Galeria zdjęć: GALERIA

Białe szaleństwo w tym roku odbyło się w Dąbrowie Tomaszowskiej. 3 lutego 2010 r. (środa) uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawcami mogli przekonać się po raz kolejny, jak wspaniały jest zimowy wypoczynek na świeżym powietrzu.

Najpierw wszyscy cieszyli się z uroków sanny poprzez ośnieżone roztoczańskie lasy wyśpiewując znane piosenki. Po powrocie z konnej wycieczki wszyscy otrzymali kubek gorącej herbaty i piekli kiełbaski nad ogniskiem.

Kolejnym punktem zabawy - chyba najbardziej przez dzieci uwielbianym na każdym kuligu - było zjeżdżanie z górki na workach wypchanych słomą . Każdy miał okazję na wypróbowanie – własnym stylem dowolnym - zjazdu „ z górki na pazurki”. Zabawy na śniegu, budowanie igloo i bitwa na śnieżki, to tylko niektóre atrakcje i uroki wspólnych zimowych wyjazdów.

Podczas gdy jedni woleli śnieżne szaleństwo, inni sprawdzali swoje możliwości i umiejętności śpiewno- taneczne podczas karaoke lub obserwowali przystosowanie roślin i zwierząt do warunków zimowych w trakcie spaceru po lesie.

Jednym słowem duża porcja śmiechu i świetna zabawa jest zawsze gwarantowana...., gdy bawią się nasi uczniowie...

Ten wyjazd umożliwił dzieciom świetną zabawę, aktywny wypoczynek i pozwolił dostrzec piękno roztoczańskiej przyrody w śnieżnej scenerii .

Tekst: Edyta Gomułka
Zdjęcia: Dorota Chudoba, Monika Słomianowska