Konkurs czytelniczy „Dzieje Polski w legendach”

Galeria zdjęć: GALERIA

19.03.2010r. (piątek) w Szkole Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu odbył się finał VIII Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego „Dzieje Polski w legendach”. Konkurs składał się z 2 części: plastycznej i literackiej. W finale każdy z uczestników musiał indywidualnie rozwiązać test ze znajomości legend. Na rozwiązanie testu uczniowie mieli 45 minut.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Dominika Kowalczyk z kl. III a – wych. mgr Agnieszka Wojciechowska
  2. Monika Cisek z kl. III b – wych. mgr Anna Kotowska
  3. Julia Dubel z kl. III c – wych. mgr Renata Czajkowska

W trakcie oczekiwania na wyniki, uczniowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek,
a następnie obejrzeli przedstawienie „Kopciuszek”, przygotowane przez uczniów i nauczycieli goszczącej nas szkoły.
Komisja konkursowa po podsumowaniu punktów ogłosiła wyniki.

Wśród zwycięzców znalazła się uczennica klasy III b - Monika Cisek. Otrzymała ona wyróżnienie za pracę plastyczną do legendy pt. „Opowieść o Smętku”.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a nauczyciele podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Renata Czajkowska

Galeria zdjęć: GALERIA