PODSUMOWANIE KONKURSU LOGINUS-2

Galeria zdjęć: GALERIA

Wyniki konkursu: WYNIKI SZCZEGÓŁOWE KONKURSU

13 maja 2010 roku w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu odbyło się podsumowanie międzyszkolnego konkursu II Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych
LOGINUS-2
.

Organizatorami konkursu byli Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu oraz Uczniowski Klub Sportowy „LIDER” przy SP6 Zamość. Nauczycielami odpowiedzialnymi: pan Grzegorz Pańko, pani Mariola Gac oraz pani Marta Mazurek.

W podsumowaniu wzięli udział finaliści, laureaci i nauczyciele opiekujący się uczniami. Gościem specjalnym podsumowania był Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Zamość pan Kazimierz Chrzanowski. Uczestnicy obejrzeli prezentację podsumowującą zakończony konkurs oraz wysłuchali utworów zagranych przez naszych szkolnych gitarzystów Kacpra Wojtasia (6b) oraz Michała Łątkowskiego (6b) pod kierunkiem pana Krzysztofa Nowaka.

Najważniejszym punktem podsumowania było wręczenie uczniom nagród. Finaliści otrzymali dyplomy i informatory o Zamościu, laureaci oprócz dyplomów statuetki laureata, informatory oraz łamigłówki logiczne ufundowane przez wydawnictwo LOGI. Najlepsi uczniowie zostali obdarowani medalami, otrzymali także gry edukacyjne sprezentowane przez firmę GRANNA. Mistrzowie dostali dodatkowo statuetkę najlepszego zawodnika w grach matematycznych
i logicznych, akcesoria komputerowe od firmy LOGIN oraz słowniki polsko-angielskie ufundowane przez Prezydenta Miasta Zamość pana Marcina Zamoyskiego.

Pamiątkowe dyplomy otrzymali także nauczyciele opiekujący się uczniami i organizujący eliminacje konkursu we własnej szkole. Pucharami i dyplomami obdarowane zostały szkoły uczestniczące w konkursie. Na koniec uczestnicy stanęli do pamiątkowych zdjęć.

Tak wiele nagród zostało rozdanych dzięki hojności sponsorów konkursu, dla których należą się szczególne słowa uznania i podziękowania:

1. Prezydent Miasta Zamość Pan Marcin Zamoyski – fundator słowników polsko-angielskich
  2. Wydział Edukacji i Sportu Miasta Zamość – fundator statuetek i pucharów
  3. Wydział Promocji, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Zamość – fundator informatorów o Zamościu oraz medali i pucharów
  4. Firma GRANNA z Warszawy – fundator gier edukacyjnych
  5. Wydawnictwo LOGI z Warszawy – fundator miesięczników Obrazki Logiczne oraz Łamigłówki Logiczne
  6. Firma SUTEMI z Warszawy – fundator pucharów
  7. NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty w Zamościu – fundator pucharów
  8. Drukarnia ATTYLA z Zamościa – fundator dyplomów dla finalistów, laureatów i nauczycieli
  9. Sklep komputerowy LOGIN z Zamościa – fundator akcesoriów komputerowych
  10. Fabryka Reklamy VARIIS z Zamościa – fundator oprawy konkursu w postaci banerów reklamowych

Mamy nadzieję, że konkurs spełnił oczekiwania uczniów, nauczycieli, dał satysfakcję organizatorom i sponsorom, a wszystkie szkoły zapraszamy za rok.

Wyniki konkursu: WYNIKI SZCZEGÓŁOWE KONKURSU

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko