SZKOLNY TURNIEJ KLAS CZWARTYCH
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Galeria zdjęć: GALERIA

W ostatnim tygodniu przed feriami uczniowie klas czwartych wzięły udział w "Szkolnym turnieju halowej piłki nożnej" Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w 4-osobowych reprezentacjach rozegrały bardzo pasjonujące 15-minutowe mecze, przy niezwykle gorącym dopingu ze strony swoich koleżanek i kolegów.

W kategorii dziewcząt zwyciężyły zawodniczki z klasy IVc, przed klasą IVa i IVb. Również
w rozgrywkach chłopców I miejsce przypadło uczniom klasy IVc (po serii rzutów karnych
w meczu z klasą IVa), a pozostałe miejsca przypadły klasie  IVa i IVb.

Podczas turnieju wyłoniono również "króla strzelców". Spośród grających dziewcząt najbardziej bramkostrzelną (zdobyla7 bramek)okazała się Justyna Kowal z kl. IVc, a wśród chłopców "królem strzelców" został Sebastian Ulanowski również z klasy IVc (zdobył 6 bramek).

Turniej zorganizowali nauczycielele wych - fiz uczący w tych klasach w osobach: pani B. Semczuk-Sobka i pan Z. Kierepa, natomiast sędzią głównym turnieju był pan A. Sadowski.

Tekst i zdjęcia: Bożena Semczuk-Sobka

Galeria zdjęć: GALERIA