Kolejny sukces naszych lekkoatletów!!!

Galeria zdjęć: GALERIA

W piątek, 27 listopada 2009r. młodzi lekkoatleci naszej szkoły odnieśli kolejny, bardzo znaczący sukces.

Tego dnia odbyły się Biegi Przełajowe z okazji 91 rocznicy Odzyskania Niepodległości organizowane pod patronatem Prezydenta Miasta Zamościa. Nasze lekkoatletki i lekkoatleci pod opieką Pana Zbigniewa Kierepy oraz Pana Andrzeja Sadowskiego, zajęli I miejsce w klasyfikacji drużynowej, wyprzedzając Szkołę Podstawową Nr 8 oraz Szkołę Podstawową z Miączyna i tym samym zdobywając dla naszej szkoły okazały puchar.

W klasyfikacji indywidualnej II miejsce wśród dziewcząt zajęła Agnieszka Kowalczyk z VIa, natomiast tuż za nią na III miejscu uplasowała się jej siostra Katarzyna.

Wśród chłopców miejsce II na podium zajął Karol Klimkiewicz z kl. VIb, a IV miejsce w kategorii klas IV-tych Jakub Bajek z kl. IVb.

Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć: GALERIA

Tekst: Bożena Semczuk-Sobka