SUKCES NASZYCH DRUGOKLASISTÓW !!!!

Galeria zdjęć: GALERIA

Dnia 25 listopada 2009 r w Szkole Podstawowej Nr 3 w Zamościu odbył się V Międzyszkolny Konkurs Literacki „Kubuś Puchatek i ja.” W konkursie udział brały 4-osobowe drużyny z klas II z 8 zamojskich szkół. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie :

1. Żerebiec Jakub – klasa II a
  2. Szajewska Katarzyna –klasa II a
  3. Kiełbińska Łucja- klasa II b
  4. Pupiec Aleksandra – klasa II c

Na wstępie organizatorzy zapoznali wszystkich z przebiegiem konkursu. Potem odbyła się krótka część artystyczna , przygotowana przez uczniów tamtejszej szkoły. Wreszcie rozpoczęła sie część konkursowa czyli test pisemny ze znajomości lektury A. A. Milne'a „Kubuś Puchatek”. Po krótkim poczęstunku dzieci oglądały pokaz multimedialny „W krainie Kubusia Puchatka”. Następnie odbyła się dalsza część konkursowa czyli pytania ustne i 2 zadania specjalne. Uczniowie naszej szkoły pracowali ze zdwojoną siłą co bardzo się opłaciło , gdyż zdobyli ponad 100 pkt. i zajęli pierwsze miejsce. Na zakończenie konkursu cała reprezentacja otrzymała nagrody, upominki i dyplomy. Dyplomy otrzymały także nasze nauczycielki przygotowujące uczniów do tego konkursu: Joanna Libiszewska, Anna Kogut , Joanna Wcisło. Gratulujemy serdecznie naszym uczniom i czekamy na dalsze tak udane występy w podobnych konkursach.

Tekst i zdjęcia: Joanna Wcisło

Galeria zdjęć: GALERIA