Wizyta w teatrze

Galeria zdjęć: GALERIA

W środę – 7 kwietnia 2010 roku uczniowie klas Ia, Ic, i IIa wraz ze swoimi wychowawczyniami panią E. Zakrzewską, panią M. Czajkowską i panią A. Kogut uczestniczyli w spektaklu
pt. „O dwóch krasnoludkach i jednym końcu świata” autorstwa Grażyny Lutosławskiej.

Spektakl odbył się w Lublinie w Teatrze im. Juliusza Osterwy, a sztukę tę wyreżyserował pan Krzysztof Babicki.

Uczniowie mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z aktorami, mogli podziwiać ich wspaniałą grę oraz bajeczne kostiumy. Olbrzymia, pełna rozmachu scenografia sprawiła, że dzieci z uwagą śledziły losy dwóch krasnoludków, które postanowiły dojść na koniec świata.

Sztuka teatralna bardzo im się spodobała, a wspaniałą grę aktorów nagrodziły gromkimi brawami.

Tekst: Małgorzata Czajkowska
Zdjęcia: Elżbieta Zakrzewska