TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

Galeria zdjęć: GALERIA

W dniu 04.09.2009 na kortach KT „Return” Zamość odbyły się Mistrzostwa Szkół Miasta Zamościa w Tenisie Ziemnym. Rywalizowano w następujących kategoriach:

1. do lat 8,10 i 12 w szkołach podstawowych,
  2. do lat 14 w gimnazjach ,
  3. do lat 18 w szkołach ponadgimnazjalnych .

Nasza szkołę reprezentowało 16 uczniów z klas IV-VI.

W ogólnej klasyfikacji szkół zajęliśmy drugie miejsce na 14 szkół biorących udział
w zawodach. Ulegliśmy jednym punktem Zespołowi Szkół Społecznych z Zamościa. Po zaciętych meczach w kategorii chłopców do lat 10 zwyciężył zdobywając złoty medal Hubert Rycyk z klasy IVA, a Michał Amborski z klasy IVA był drugi.

W kategorii do lat 12 dziewcząt Magdalena Bielawska zdobyła srebrny medal a Wiktoria Malinowska brązowy , czwarte miejsce zajęła Aleksandra Milik .
Wszystkie uczennice z klasy VB.

W kategorii chłopców srebrny medal zdobył uczeń naszej szkoły z klasy VI A Paweł Zawrotniak a brązowy medal Jabłoński Marcin z klasy VB.

Oprócz medali zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci plecaków
i czapeczek firmy Baboolat oraz komplety piłek tenisowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach i zdobyte miejsca.

Organizatorem turnieju były ZTT KT”Return” Zamość i ST „Tie Break” Warszawa. Partnerami Ministerstwo Sportu i Turystyki, Czasopismo Tenis Klub, ATP- tenis amatorski. Zawodników przygotował do zawodów Pan Artur Zawiślak

Tekst i zdjęcia: Artur Zawiślak

Galeria zdjęć: GALERIA