WOJEWÓDZKI FINAŁ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Galeria zdjęć: GALERIA

Uczennice Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu i zarazem zawodniczki UKS Lider działającego przy naszej szkole wzięły 8 czerwca 2010 r. udział w Finale Wojewódzkim X Edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka stadionu o puchar Tymbarku”.
Wszystkie dziewczęta reprezentowały klasy trzecie naszej szkoły.

Turniej organizowany jest pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstw Edukacji Narodowej i Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Nasz zespół zajął IX miejsce pokonując 5:0 zespół z Parczewa i przegrywając 6:2 z zespołem z Kaczórek, który to zdobył mistrzostwo województwa . Bramki dla UKS Lider zdobyły: Julia Dubel- 5, Weroniia Kozłowska –1, Karolina Pociennik –1.

Skład drużyny:
Oliwia Gruszkiewicz, Katarzyna Kozak, Karolina Zienkiewicz, Magdalena Kmieć, Jolanta Wiśniewska, Julia Grela, Dominika Barda, Dominika Kowalczyk, Magdalena Mazurek, Karolina Pociennik, Julia Dubel, Weronika Kozłowska, Klaudia Tadeusz, Katarzyna Madyniak.

Tekst: Dariusz Herbin
Zdjęcia: Grzegorz Pańko