Sprawozdanie z uczestnictwa w kampanii
Zachowaj Trzeźwy Umysł

Galeria zdjęć: GALERIA

Dnia 27.05.2010 roku na hali sportowej OSIR odbyło się podsumowanie dziesiątej edycji ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministra Sportu i Turystyki „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Tematem przewodnim kampanii był „Mój sposób na złość”.

Część artystyczna uroczystości przygotowana była przez uczniów i nauczycieli jednego z zamojskich gimnazjów. Przedstawienie spotkało się z dużą aprobatą, a wynikający z niego morał brzmiał:

Każdy musi znaleźć swój sposób na złość!

Następnie, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rozgrywkach międzyszkolnych BOCCIA. Gracze musieli zmierzyć się z niecodzienną dyscypliną sportową. Celem gry było wyrzucenie na boisko bili białej a następnie umieszczenie w bezpośrednim jej sąsiedztwie jak największej ilości bil jednego koloru. Gra BOCCIA przysporzyła wiele radości i zabawy, zarówno graczom jak i kibicom.

Po długiej i zaciętej walce, nasza drużyna w skład której wchodzili: Kacper Wałasztyn, Milena Otłowska i Katarzyna Szafran zajęła IV miejsce.

W nagrodę uczestnicy rozgrywek otrzymali dyplom, zegar oraz drobne upominki.

Tekst: Marzena Klempka

Galeria zdjęć: GALERIA