XVIII FINAŁ
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

ZAMOŚĆ 10-01-2010

Galeria zdjęć: GALERIA

Wyniki: SZCZEGÓLOWE WYNIKI TURNIEJU „SERCE PRZY SERCU”

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierał pieniądze w Polsce i na całym świecie DLA DZIECI Z CHOROBAMI NOWOTWOROWYMI.

Realizatorem tegorocznego finału WOŚP w Zamościu był jak zwykle Młodzieżowy Dom Kultury, gdzie mieścił się sztab WOŚP.

Uczniowie naszej szkoły także zagrali w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy dla chorych dzieci. Wzięli udział w II Charytatywnym Turnieju Szachowym WOŚP „Serce przy sercu”. Turniej szachowy odbył się w sali widowiskowej MDK w Zamościu. Warunkiem przystąpienia do zawodów było wrzucenie do puszki „grosika”, jako pomoc dla WOŚP.

W zawodach wystąpili: Michał Mróz (5a), Ada Mróz (5a), Tomek Kordyaczny (5a),
Orest Taranowicz (5c) i Kacper Pańko (3c)
. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. I nie chodzi tylko o wyniki sportowe, ale przede wszystkim o ich wkład w pomoc potrzebującym.

Oprócz samej rywalizacji sportowej zawodnicy wzięli udział w licytacji: kubka firmowanego przez Polski Związek Szachowy, koszulki polo, w której występują polscy zawodnicy na turniejach i olimpiadach szachowych oraz albumu z dedykacją mistrza świata w rozwiązywaniu zadań szachowych. Wszyscy szachiści startujący w turnieju znów okazali się fantastyczni i zebrali 1007 zł podczas licytacji i zmagań szachowych.

Wszystkim serdecznie dziękujemy, gratulujemy zaangażowania i postawy oraz zapraszamy za rok!

Galeria zdjęć: GALERIA

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko