”MIKOŁAJ NA SZÓSTKĘ 4”

3-6 GRUDNIA 2010

3 i 6 grudnia 2010 roku Uczniowski Klub Sportowy „Lider” wraz z dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu zorganizowali imprezę mikołajkową pod tytułem ”Mikołaj na szóstkę 4”. Przedsięwzięcie było czwartą edycją imprezy sportowo-rekreacyjnej.
W tym roku dzieci wzięły udział w turniejach:

1. Mikołajkowy Drużynowy Turniej Szachowy Klas III-IV i V-VI
  2. Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców Klas III-IV
  3. Mikołajkowy Turniej Koszykówki Chłopców i Dziewcząt Klas VI

We wszystkich turniejach wzięło udział 88 uczniów z klas III-VI W każdym turnieju dzieci walczyły o medale. Z miłą przyjemnością patrzyło się na zmagania młodych sportowców oraz zaciętą walkę do ostatniego gwizdka sędziego w każdym z turniejów.

Impreza „Mikołaj na szóstkę 4” nie przebiegłaby tak sprawnie gdyby życzliwość dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 6 w Zamościu oraz zaangażowanie nauczycieli, którym także należą się podziękowania i brawa za tak sprawną organizację. Dziękujemy Panu Dariuszowi Herbinowi, Panu Grzegorzowi Pańko oraz Pani Sylwii Kowalskiej.
Czekamy z niecierpliwością na następną imprezę mikołajkową w 2011 roku.

Wyniki oraz galerie zdjęć:
Mikołajkowy Drużynowy Turniej Szachowy Klas III-IV i V_VI
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców Klas III-IV