ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W I „B”

Galeria zdjęć: GALERIA

Uczniowie kl. I b, w ramach obchodów „Dnia Babci i Dziadka”, gościli w szkole babcie i dziadków. Zaproszeni goście nie zawiedli. Przybyli, aby wysłuchać i obejrzeć swoje wnuczęta w akcji.

Montaż słowno – muzyczny przygotowany przez klasę Ib był wspaniałym i wzruszającym widowiskiem pełnym, czułości, uśmiechów i łez... szczęścia. Uczniowie sprawili swoim dziadkom niecodzienną niespodziankę. Nie zabrakło też upominków i laurek z życzeniami i kalendarzykami na rok 2016. Impreza klasowa zakończyła się słodkim przyjęciem przygotowanym przez rodziców.

Wychowawczyni pierwszaków – p. M. Plewa serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji imprezy, która przebiegła w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Dla takich chwil warto było popracować nad stworzeniem występu artystycznego, który sprawił tyle radości tym, którym tak wiele zawdzięczamy.
Sto lat i więcej w zdrowiu i miłości swoich wnucząt!

Tekst: Marzena Plewa
Zdjęcia: Tata ucznia kl. Ib

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE I„D”

Galeria zdjęć: GALERIA

Dnia 26 stycznia 2015 r. uczniowie klasy I „d” wraz z panią Eweliną Budzyńską przygotowali montaż słowno-muzyczny z okazji święta Babci i Dziadka. W trakcie uroczystości zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać wierszy, posłuchać wesołych piosenek o babci i dziadku oraz obejrzeć zabawną scenkę dramową pt. „Babcia” w wykonaniu uczniów.

Na koniec uroczystości dzieci wręczyły swoim kochanym babciom i dziadkom piękne laurki oraz obrazki własnoręcznie namalowane i ozdobione.

Warto dodać, iż w trakcie spotkania panowała miła i serdeczna atmosfera. Występ pierwszoklasistów został wielokrotnie nagrodzony gromkimi brawami w trakcie uroczystości.

Tekst: Ewelina Budzyńska
Zdjęcia: rodzice uczniów

25 STYCZNIA 2016 R. W KLASIE I „E” OBCHODZONY BYŁ DZIEŃ BABCI I DZIADKA.

Galeria zdjęć: GALERIA

Zaproszeni goście licznie przybyli na uroczystość. Uczniowie z wychowawczynią p. Barbara Kołtun przygotowali występ dla swoich najbliższych. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki, w których wyraziły swoja miłość i wdzięczność dla babć i dziadków. Występ dzieci został nagrodzony gromkimi brawami. Uczniowie wręczyli swoim najbliższym laurki. Impreza klasowa zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców uczniów klasy I e.
Uroczystość sprawiła dużo radości tym, którym tak wiele zawdzięczamy.

Tekst: Barbara Kołtun
Zdjęcia Marcin Kozyra

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE I C

Galeria zdjęć: GALERIA

W dniu 1 lutego 2016 roku odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka” w klasie I „C”. Na tę uroczystość zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie i jako najważniejsi goście - nie zawiedli. Przybyli, aby wysłuchać i obejrzeć swoje wnuczęta w roli małych artystów. Dziadkowie od swoich wnucząt otrzymali upominek laurkę – serduszko i zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy stu lat.

Tekst: Małgorzata Czajkowska
Zdjęcia: Rodzice uczniów