MIEJSKIE IGRZYSKA
SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO
W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT

Galeria zdjęć: GALERIA

W czwartek, 28 stycznia 2016r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zamościu odbyły się Miejskie Igrzyska dziewcząt w minisiatkówce. Do udziału w turnieju zgłosiły się drużyny z pięciu zamojskich podstawówek: Szkoły Podstawowej Nr 3, Szkoły Podstawowej Nr 4, Szkoły Podstawowej Nr 6, Szkoły Podstawowej Nr 9 i ze Szkoły Katolickiej. Zawodniczki z klas piątych rozgrywały mecze w „trójkach”, natomiast szóstoklasistki w „czwórkach” siatkarskich.

W kategorii „trójek” I miejsce zajęły dziewczęta z Szkole Podstawowej Nr 3 przed siatkarkami Szkole Podstawowej Nr 6, a w kategorii „czwórek” najlepsze były zawodniczki naszej szkoły - Szkoły Podstawowej Nr 6, a drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 3.

Wicemistrzynie Miejskich Igrzysk w kategorii „trójek” z naszej szkoły to uczennice z klasy sportowej Va w składzie: Markowska Paulina, Sobka Izabela, Sachajko Roksana, Majdan Alicja, Grela Zuzanna, Woźniak Alicja, Pańko Monika, Iwan Agnieszka i Madeja Emilia.

Zwyciężczynie Igrzysk z klas szóstych w „czwórkach” to uczennice z klasy VIb, „sportowej” oraz z VIa: Szuwara Milena, Staszczuk Kinga, Tyszko Natalia i Milewska Laura – I „czwórka”, Tomaszczuk Maja, Ściślak Alicja, Frańczuk Dominika i Gnyz Julia – II „czwórka” oraz Wardach Weronika, Batycka Sandra, Płaza Julita i Zając Weronika.

Zwycięskie drużyny w obydwu kategoriach: „czwórki” z SP 6 i „trójki” z SP 3 otrzymały puchary i awansowały do Igrzysk Rejonowych, które rozegrane zostaną 10 marca 2016 r. w Tomaszowie Lubelskim. Gratulujemy dziewczętom sukcesów i życzymy powodzenia w zmaganiach rejonowych !!!

Tekst i zdjęcia: Bożena Semczuk-Sobka