Kubuś Puchatek

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka naszą szkołę odwiedził gość specjalny - Kubuś Puchatek. Zajrzał najpierw do uczniów klas młodszych, gdzie uczniowie przywitali go z wielką radością. Następnie Miś Kubuś udał się do klas starszych. Jego wizytę zawsze jednak poprzedzała Pani Dyrektor która wypytywała dzieci, czy były grzeczne, słuchały rodziców i czy się dobrze uczą. Puchatek miał do pomocy dzielną Panią Dyrektor, która pomagała rozdawać słodkości i dźwigała ciężki dzbanek miodku za naszego Misia. Puchatek i jego pomocnica, razem rozdali słodkości także nauczycielom. Dzięki ich wizycie na twarzach dzieci – tych młodszych i starszych, a także dorosłych pojawił się uśmiech. Do zobaczenia być może za rok!

Tekst i zdjęcia: Monika Plewa, Agnieszka Daniluk