GALA LAUREATÓW KONKURSÓW KURATORYJNYCH

W czwartek, 10 czerwca 2021 r. w Centrum Kultury Filmowej ,,Stylowy” w Zamościu odbyła się uroczysta Gala, podczas której wręczono dyplomy i nagrody laureatom konkursów przedmiotowych organizowanych przez KO w Lublinie w roku szkolnym 2020/2021. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice:
- Paula Tarnowska z klasy VIII c - laureatka konkursu z języka angielskiego,
- Dominika Gałan z klasy VII b - laureatka konkursu z języka polskiego,
wraz z panią wicedyrektor Barbarą Weroniką Kołtun.

Pamiątkowe dyplomy otrzymali również nauczyciele za pracę z uzdolnionymi uczniami: pan Jerzy Smól i pani Monika Słomianowska, a także dyrekcja szkoły.

W uroczystości uczestniczyła Lubelski Kurator Oświaty - pani Teresa Misiuk, która odczytała list gratulacyjny od Ministra Edukacji i Nauki, pana Przemysława Czarnka oraz dyrektor zamojskiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie - pani Monika Żur, które podkresliły rzetelną naukę i szczególny talent laureatów. Pochwaliły postawę pełną chęci do nauki i dzielenia się wiedzą w duchu szlachetnej rywalizacji. Pogratulowały talentu, ciężkiej pracy i ambicji, niezbędnych w osiąganiu tak wspaniałych wyników. Nauczycielom i rodzicom podziękowały za trud mądrego wychowania, pomoc w rozpoznawaniu zdolności i inspirowanie do zdobywania nowej wiedzy.

My również gratulujemy naszym uczennicom sukcesów odniesionych w tegorocznych konkursach i życzymy dalszych osiągnięć.

Tekst : Barbara Kołtun
Zdjęcia: Barbara Kołtun