„Cudownych Rodziców Mam”

Film: [zobacz film]

26 maja – Dzień Matki, 23 czerwca – Dzień Ojca to dwie ważne daty w życiu każdego dziecka. W tych dniach dzieci w szczególny sposób okazują swoją wdzięczność Rodzicom za ich trud w wychowanie. „Cudownych rodziców mam” pod takim hasłem uczniowie z klas: II a wych. - Agnieszka Wojciechowska, II B - wych. Renata Czajkowska III C- wych. Małgorzata Czajkowska przygotowali montaż słowno - muzyczny dla swoich ukochanych Rodziców. Uczniowie słowem i piosenką wyrazili miłość i wdzięczność za rodzicielską dobroć i cierpliwość, za serca, które tak wiele rozumieją i tak wspaniałomyślnie wybaczają. Wszyscy występujący bardzo się starali, aby to „zadanie” wykonać najpiękniej.

Wszystkim Kochanym Rodzicom życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności!

Tekst: R. Czajkowska, A. Wojciechowska, M. Czajkowska
Film i zdjęcia: Katarzyna Czuchaj