Samorząd Uczniowski wybrany!

Wrzesień roku szkolnego 2021/2022 upłynął w naszej szkole na dokonywaniu wyborów. I to nie byle jakich! Wszystkie klasy starsze – od czwartej do ósmej - miały prawo oraz przywilej wybrać swoich przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego. Do rywalizacji stanęli kandydaci z klas VII i VIII:
Hanna Kawalec – klasa VIII A
Maciej Zams – klasa VIII A
Kaja Bielecka – klasa VIII C
Eryk Koperski – klasa VIII C
Julia Bubiło - klasa VIII D

Szkoła została przyozdobiona plakatami wyborczymi z obietnicami oraz programem działań kandydatów. Wszyscy wyborcy mieli więc okazję zapoznać się z ich sylwetkami.

16 września 2021 r. nastał dzień wyborów, w których wzięli udział wszyscy chętni i uprawnieni uczniowie. Komisja wyborcza w składzie: Katarzyna Adamczuk i Aleksandra Matysiak - policzyła głosy. Przewodniczącą szkoły z największą liczbą głosów została Hanna Kawalec (91 głosów). Jej zastępcą, plasując się na drugim miejscu – Maciej Zams (73 głosy). Skład samorządu uzupełnia Kaja Bielecka (56 głosów).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i niecierpliwie czekamy na realizację planów i zamierzeń na rzecz dobra naszych uczniów!

Tekst i zdjęcia: Aleksandra Matysiak, Katarzyna Adamczuk