Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

◾ ,,43 Mały Konkurs Recytatorski''

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w eliminacjach powiatowych „43 Małego Konkursu Recytatorskiego”.

Etap powiatowy „43 Małego Konkursu Recytatorskiego” odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu dnia 17 maja 2024 r. (t. j. piątek) o godz. 10:00.

Zgłoszenia do konkursu powiatowego należy przesłać do dnia: 15 maja 2024 r.

Na etapie powiatowym zostaną wyłonione 4 osoby (po jednej osobie z każdej kategorii wiekowej) do Turnieju Wojewódzkiego, który odbędzie się w dniach 4 - 6 czerwca 2024 r. w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (plac Teatralny 1, 20-029 Lublin, poziom -1).

Link do elektronicznej karty zgłoszeniowej:  https://forms.gle/dtDmpoZVp3chXiUq6

Szczegółowy regulamin „43 Małego Konkursu Recytatorskiego” oraz klauzula informacyjna w załączeniu.

Data dodania: 2024-04-23 16:35:23
Data edycji: 2024-04-23 16:37:31

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
aktualności i informacje