Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Pragniemy poinformować, że nasza szkoła już po raz drugi otrzymała dofinansowanie do zakupu książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Program ma na celu wspieranie w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Środki w wysokości 15000 zł (suma dotacji - 12000 zł, 3000 zł - wkład własny szkoły) zostały przeznaczone na zakup książek do szkolnej biblioteki.

 

Biblioteka organizuje wiele wydarzeń i akcji czytelniczych promujących czytanie, liczymy na zaangażowanie uczniów i współpracę w realizacji przedsięwzięć. Nowe książki wzbogaciły księgozbiór, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Uzyskane wsparcie przyczyniło się także do uatrakcyjnienia wystroju biblioteki, poprzez wymianę mebli.

 

Zapraszamy do biblioteki szkolnej!

Data dodania: 2023-09-24 23:17:25
Data edycji: 2023-09-24 23:19:45
Ilość wyświetleń: 322

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Programy, Projekty

Erasmus +Laboratorium PrzyszłościNarodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0Unijny program dla szkółAktywna TablicaZdalna szkolaMapa pomocy
Miej oczy na wszystko otwarte, bądź własnym sobie stróżem, byś nigdy nie uczynił nic takiego, co by cię w pogardę ludzką podać mogło.
Szymon Szymonowic
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej