Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Pragniemy poinformować, że nasza szkoła już po raz drugi otrzymała dofinansowanie do zakupu książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Program ma na celu wspieranie w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Środki w wysokości 15000 zł (suma dotacji - 12000 zł, 3000 zł - wkład własny szkoły) zostały przeznaczone na zakup książek do szkolnej biblioteki.

Biblioteka organizuje wiele wydarzeń i akcji czytelniczych promujących czytanie, liczymy na zaangażowanie uczniów i współpracę w realizacji przedsięwzięć. Nowe książki wzbogaciły księgozbiór, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Uzyskane wsparcie przyczyniło się także do uatrakcyjnienia wystroju biblioteki, poprzez wymianę mebli.

Zapraszamy do biblioteki szkolnej!

Data dodania: 2023-09-24 23:17:25
Data edycji: 2023-09-24 23:19:45